ר.מ רחמני עבודות עפר בע"מ

ר.מ רחמני עבודות עפר בע"מ הינה חברת ביצוע בענף התשתיות, עבודות העפר והפיתוח ובניית נכסי נדל"ן.

בשנת 2013, לאחר למעלה מ-30 שנות עבודה בתחום התשתיות, החליט רן רחמני, מבעלי החברה, להקים חברה מקצועית הנותנת מענה איכותי בתחום התשתיות, עבודות העפר והפיתוח.

בין העבודות הרבות שביצענו: הקמת וסלילת מסלולי תעופה | הקמת מחנה צבאי "עמוס" |הקמת מסילת העמק | בניית גדר המערכת בגבול ישראל | מגרש כדורגל בעפולה | מזרקות מוזיקליות ברחבי עפולה | עבודות פיתוח ותשתיות להרחבת קיבוצים. ועוד.

בהקמת החברה חרטנו על דגלנו את עקרונות היסוד המנחים אותנו בכל פרויקט ועבודה שאנו מבצעים:

אנו עומדים ונמשיך לעמוד בעקרונות אלו הודות לכוח האדם האיכותי העובד בחברה, לצד שימוש בכלי צ.מ.ה וציוד כבד מתקדם.

לאורך כל שנות פעילותינו צברנו מוניטין רב וזכינו לבצע פרויקטים למגוון לקוחות מתחומים שונים – החל מעיריות, דרך משרדי ממשלה ורשויות מקומיות ועד יזמים ולקוחות פרטים.

ז.א.ר.א רחמני יזמות בע׳׳מ

"ז.א.ר.א רחמני" הינה חברה יזמית בתחום הבניה והנדל"ן המקימה פרויקטים בארץ ובחו"ל.

הערכים המובילים את החברה הם אמינות, מקצועיות ומסירות ללקוח, תוך שמירה על רווחיות הפרויקט בכל שלביו.

אנו שמים דגש מיוחד על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל אורך שלבי הפרויקט, הבא לידי ביטוי בשמירה על קשר צמוד עם הלקוח ועמידה בלוחות הזמנים.

בנייה למגורים

החברה יוזמת ובונה פרויקטי מגורים בבנייה רוויה וצמודת קרקע

בניה מסחרית

החברה מקימה מרכזי מסחר ומשרדים לעסקים ברמות גימור גבוהות

מיזמי נדל"ן

החברה מקימה ומשווקת פרויקטי נדל"ן עם תשואה גבוהה למשקיעים

על הבעלים

רן רחמני, נולד בשנות ה-70 למשפחת רחמני, הפועלת מעל 30 שנה כקבלני עבודות עפר ותשתיות בכל רחבי הארץ.
רן הקים שתי חברות בתחום היזמות והבנייה והתשתיות:

חברת ר.מ. רחמני – המתמחה בעבודות עפר, ביצוע ובניית תשתיות ונכסי נדל"ן.
החברה פועלת בכל רחבי הארץ.

חברת ז.א.ר.א רחמני – המתמחה ביזמות בתחום הנדל"ן ברחבי הארץ והעולם. שם החברה מורכב מראשי התיבות של אשתו רוית וילדיו: זיו, אוניל ואוהד.

"בכל עסקה ועסקה שאני עושה מה שעומד לנגד עיני זה טובת האדם שמולי, הרצון שיצליח וירוויח מהשותפות" (רן רחמני)

כאדם מאמין, רן בחר להקים את החברות על בסיס ערכי היושרה, כבוד ואמון, המוליכים אותו בכל מעשיו בחיי היום יום. שכן, גדילה וצמיחה מגיעים רק מתוך ערכים אלו.

אנו מצויים בתוך תוכנית הכוכבים בנושא בטיחות

● בטיחות לפני תפוקה- בכל מקרה של קונפליקט בין בטיחות לבין תפוקה, שיקולי הבטיחות יגברו על שיקולי תפוקה.

● ערכי ליבה- חובת הזהירות, הסמכות להגיד "לא!", התערבות מונעת של עמיתים, חובת הזהירות המוגברת (לבעלי תפקיד).

● מוכנות היא העיקר! מוכנות או ביצוע? – מוכנות עדיפה, המוכנות קודמת ומתנה את הביצוע- בטיחות הביצוע ואמינות הביצוע, הינם תולדה ישירה של ההכנות לקראת ביצוע העבודה ולפיכך, לא תחל פעולה כלשהי עד שהאחראי הישיר על הפעולה בדק ומצא כי הושלמו כל ההכנות לקראת ביצוע העבודה. בכל מקרה של קונפליקט, המוכנות תושלם לפני תחילת הביצוע.

● לכל פעולה או מלאכה ימונה אחראי ישיר על הביצוע, כתנאי לביצועה- לא תחל פעולה או מלאכה כלשהי מבלי שנקבע אחראי ישיר לביצוע פעולה זו ומבלי שהובהר שהאחריות הישירה מתחילה בהבטחת הבטיחות של העובדים הכפופים לו.

● תדריכים לקראת משימת עבודה או מלאכה- כל מי שנקבע להיות אחראי על ביצוע עבודות, יקיים תדריך לפני כל עבודה, לכל העובדים המתוכננים להשתתף בעבודה זו, שבמהלכו יעמוד על נקודות התורפה הבטיחותיות לעבודה זו ועל דרכי מניעתן.

● חיזוק, עידוד ותגמול התנהגויות בטוחות- הנהלת החברה תיישם ערך של מתן תגמול וחיזוקים חיוביים, והעדפתו על פני הרתעה וענישה, מתוך הכרה שהנעת עובדים בדרכים אלו, תאפשר הפגנה של אכפתיות ודאגה לשלומם ותחזק את נכונותם להיות שותפים לדרך ולאורך זמן.

● תצפית מסייעת והתערבות מחזקת- ההתערבות למניעת מצב מסוכן או התנהגות לא בטוחה, תיעשה בדרך שלא תגביר את הסכנה והיא תישא אופי של הושטת יד והגשת עזרה לעובד במטרה להפוך התנהגויות לא בטוחות, להתנהגויות בטוחות ומועילות, מתוך שותפות לדרך ומתוך בחירה.

● שיחת היכרות וקיום תקשורת בין אישית- מנהלי העבודה יקיימו תקשורת בין אישית קבועה עם כל עובדיו. תקשורת זו, תחל בשיחת היכרות אישית בימים הראשונים לקליטת העובד. בשיחה זו ובמפגשי ההמשך יביע המנהל אכפתיות ודאגה ויבהיר כוונות וציפיות, "בגובה העיניים" ובדגש על ערכי הבטיחות.

● סביבה מקדמת בטיחות, סדר, ניקיון ושילוט האתר וסביבת העבודה- מנהלי עבודה יקיימו מאמץ קבוע ומתמשך לשמור על סביבות עבודה מסודרות, מאורגנות, משולטות ונקיות.

● תדריכי התחלת יום עבודה לשיתוף הבטיחות- מנהלי העבודה בכל אתרי החברה, יקיימו בתחילת כל יום עבודה תדריך בטיחות כללי לכל עובדיהם, שבמהלכו, ירעננו את ידיעתם ותודעתם של העובדים בנושאי בטיחות שונים ויעמדו על נקודות התורפה הבטיחותיות האופייניות לעבודות המתוכננות לאותו היום ועל דרכי מניעתם.

● ניהול התחלות ומשימות זה"ב (זיהוי- הערכה- בקרה)- מנהלי פרויקטים ומנהלי העבודה, יזהו התחלות של משימות עבודה חדשות או שלבים חדשים בעבודות מבוצעות, שאת המוכנות לקראתן ואת תחילת ביצוען, הם ינהלו אישית ובדרך זו, להבטיח רמה גבוהה של שליטה באירועים, מתוכננים ובלתי מתוכננים כאחד.

● ביצוע עבודה על ידי עובדים כשירים בלבד- עובד שלגביו קיים ספק לגבי כשירותו, לא יבצע עבודה באתר הבניה.

● אפס התעלמות מהתנהגויות לא בטוחות ומצבים לא בטוחים- אי קבלה מוחלטת ונראית לעין, של התנהגויות ומצבים מסוכנים המתבטאת בתיקון מידי של ליקויים ובהתערבות, שתביא לחיזוק ההתנהגויות רצויות, מבלי לאבד את תחושת השותפות של העובדים לחזון ולדרך, והיכן שניתן, אף לחזקה.

● בקרת פיקוח עצמי של ביצועי ניהול הבטיחות – מבדקי פיקוח עצמי של ביצועי בטיחות ייערכו בכל אתרי הבניה של החברה, אחת לחודש לפחות.

● הדגשת המעורבות של הבעלים, המנהל הכללי וחברי ההנהלה הכללית בשגרת ניהול הבטיחות בארגון- הבעלים של חברת ר.מ. רחמני עבודות עפר בע"מ ,מנכ"ל הביצוע וחברי ההנהלה יפגינו מעורבות פעילה בביצועי הבטיחות ובשגרת ניהולה.

● דיווח ותחקירי אירועי בטיחות בדגש על אירועי "כמעט ונפגע" – ארגון לומד ושיפור מתמיד עובדים ובעלי תפקידים ידווחו אודות אירועי בטיחות שהיו מעורבים בהם או שהגיעו לידיעתם, בהדגשת אירועי "כמעט ונפגע". אירועים אלה יתוחקרו על ידי מנהלי אתרי הבניה, על פי מתווה אחיד.

שיקולי בטיחות לפני שיקולי תפוקה
בכל מקרה של קונפליקט בין בטיחות לבין תפוקה,
שיקולי הבטיחות ייגברו על שיקולי תפוקה

לתיאום פגישה צרו קשר